KASZTELANIA.PL - PIERWSZY OŚWIĘCIMSKI PORTAL INTERNETOWY

FORUM DYSKUSYJNE
Teraz jest piątek, 17.11.2017, 22:07

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 15.02.2016, 21:18 
często tu pisze

W poprzednim poście pisałem, że wszyscy poza Jarosławem K. chcą obrony dobrego imienia Polski, Polaków i polskiego Oświęcimia. Z wielką satysfakcją zauważam, że obecny Rząd RP (PIS) obiecuje ścigać, także z urzędu takie "lapsusy" jak "Więźniów Oświęcimia".
Ciekawe, czy to wystarczy samorządom w miastach naszego powiatu do odstąpienia od szkalujących nasz Oświęcim nazw ulic?
Mam nadzieję, że zobowiąże to naszych radnych do wystąpienia z podobnym roszczeniem do pozostałych samorządów w Polsce, ilekroć lżenie Oświęcimia uznają za usprawiedliwione z powodu przyzwyczajenia.

Niestety obawiam się, że przepis "o obronie dobrego imienia Polski" może podlegać szerokiej interpretacji, aż po karanie myślących inaczej, niż wg jedynie właściwego trendu. Ostatnio takim określeniem posługiwano się w odniesieniu do opozycji, w związku z Komisją Wenecką, czy też dyskusją o demokracji RP w parlamentach UE i USA.
Ale nie narzekajmy nim się ustawa urodzi. Mam głęboką nadzieję, że wszyscy chcą dla Polski jedynie dobra.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC [ DST ]