KASZTELANIA.PL - PIERWSZY OŚWIĘCIMSKI PORTAL INTERNETOWY

FORUM DYSKUSYJNE
Teraz jest wtorek, 17.10.2017, 6:49

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: "TRENDY"
PostNapisane: sobota, 26.03.2005, 23:23 
obserwator

Perfekcjonizm postokroć to salon "TRENDY" w Bielsku-Białej na ulicy Wyzwolenia i mistrzostwo swiata na co dzień w wykonaniu damsko-męskich fryzjerów : Artura i Iwony.
Nie mają sobie równych. Kto nie wierzy niech jedzie i się przekona na własnej glowie, bo takiego poziomu w naszym mieście nie ma.
Cieszę się, że powstał u nas salon "TRENDY". Ciekawe tylko, czy mają takich fryzjerów jak w Bielsku.

Tytuł: Re: "TRENDY"
PostNapisane: środa, 30.03.2005, 12:03 
obserwator

Kate napisał(a):
Nie mają sobie równych. Kto nie wierzy niech jedzie i się przekona na własnej glowie, bo takiego poziomu w naszym mieście nie ma.
Cieszę się, że powstał u nas salon "TRENDY". Ciekawe tylko, czy mają takich fryzjerów jak w Bielsku.

Potwierdzam. A ten masaż głowy mmmmnnnniiiaaaammmm. A jeżeli chodzi o salon w Oświęcimiu - mam nadzieję, że będą trzymać standard. Myślę, że dzięki temu, że właścicielem jest Grek a nie Polak, to sie to może udać. Polacy mają we krwi nienawidzenie klienta jako intruza i ciężko to zwalczyć.

Tytuł: Re: "TRENDY"
PostNapisane: środa, 30.03.2005, 22:35 
prawie tu mieszka

Emzeta napisał(a):
Myślę, że dzięki temu, że właścicielem jest Grek a nie Polak, to sie to może udać. Polacy mają we krwi nienawidzenie klienta jako intruza i ciężko to zwalczyć.

Większej bzdury dawno nie przeczytałam. Wszędzie gdzie wchodzę (czy to sklep, czy to z-d usługowy) czuję jak jestem "kochana". Tam gdzie czują, że mogę zostawić pieniądze wprost mnie "uwielbuiają", bez względu na to czy są Grekami czy Polakami. Stanatd najczęściej zależy od tego ile kto miał kasy by włożyć w interes i na jakiej klasy fachowców może sobie pozwolić, a nie od narodowości. Pisałam kiedyś, że ostatnio byłam w Salonie "JOANNA", bardzo ładny wstrój, Panie uśmiechnięte, cztery razy proponowały mi kawę lub inne napoje. Jak przeczytałam o tym "nienawidzeniu klienta", które to ponoć "Polacy mają we krwi", to odniosłam wrażenie, jak byś ostatnią wizytę u fryzjera uskuteczniła w czasach głębokiej komuny, bo to w tamtych czasach klient nierzadko właśnie był intruzem.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7.04.2005, 15:51 
obserwator

Nie gniewaj się Margola ale chyba nie zrozumiałaś pochwały Emzety. Rzecz nie polega na "miłych uśmiechach i proponowaniu kawy czy herbaty" ale na świadczeniu dobrych usług fryzjerskich. Cóż Ci z "uśmiechów..." jak będziesz mieć włosy ostrzyżone tak, że z trudem sama ułożysz fryzurę albo spalone wlosy po trwałej ondulacji czy farba straci swój blask po tygodniu ? Cóż z tego, że oświęcimskie salony posiadają dobre kosmetyki... na półkach, skoro pracują na innych, tańszych.
Mówię Ci spróbuj 'TRENDY" w Bielsku... i wszystko na ten temat :)

p.s. Emzeta - właścicielką jest w tej chwili tylko Polka, pani Anna.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7.04.2005, 17:15 
na swoim

Weź Kate pod uwagę, że Margola odniosła się do fragmentu : "Myślę, że dzięki temu, że właścicielem jest Grek a nie Polak, to sie to może udać. Polacy mają we krwi nienawidzenie klienta jako intruza i ciężko to zwalczyć." ...a nie do pochwał i kosmetyków na półce, ani też do tego czy dane fryzury są ładne czy nie....
Ja tez jestem zdania, że nie ma znaczenia czy właścicielem jest Grek czy inny innostraniec by fryzura była "ładna", a juz kompletnie się nie zgadzam z tym, że jak np. Grek to milszy.... to jest zbyt wielkie uproszczenie jakie zastosowała Emzeta. Generalizowała : Polacy źli, a np. Grecy wspamiali.... i wcale nie twierdzę, że ten Grek jest niemiły, ani że robi złe czuprynki ;)
Wszędzie znajdą się czarne owce...
Pozdrawiam...

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17.04.2005, 22:35 
początkujący

Gratki z okazji 600 postu.

Już teraz wiem dlaczego to tyle kosztuje :lol: :lol: :lol:

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 24.08.2007, 19:35 
obserwator

GDZIE NIE WrATO ISC: fryzjer na ul.1000-lecia kolo szewca.Masakra.obsluga jak za komuny, choc niektore dziewczyny mile za to standard usług OKROPNOSC KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU.

JOANNA: PRAWDZIWY RELAKS I SUPER FRYZURA -PRZYSTEPNA CENA

La piu bella: relaks,fryzura super ,CENY WYSOKIE ZA WYSOKIE

TRENDY-mi akurat brzydko zrobily,ale sa zadowoleni klienci

Jajosty kolo bierunia-bylam tam kilka razy lata temu i naprawde bylo warto,choc ceny adekwatne do jakosci

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]