KASZTELANIA.PL - PIERWSZY OŚWIĘCIMSKI PORTAL INTERNETOWY

FORUM DYSKUSYJNE
Teraz jest czwartek, 14.12.2017, 1:35

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Czy odbierasz telefony z numerem zastrzeżonym
Odbieram 50%  50%  [ 4 ]
Nie odbieram 25%  25%  [ 2 ]
Czasem odbieram 25%  25%  [ 2 ]
Liczba głosów : 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 3.03.2011, 22:56 
obserwator

Nie mam nic przeciw przywilejowi blokowania prezentacji numeru, tylko ten który blokuje prezentację numeru, niech pamięta, że ja mam przywilej nieodbierania takiego połączenia.
Jak z tego widać, na takiej operacji traci blokujący, bo nigdzie się nie dodzwoni, gdy zablokuje prezentację swojego numeru. Po prostu blokowanie numeru jest zwykła dziecinadą, która - jak każda inna moda - szybko przeminie. :D

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4.03.2011, 6:26 
na swoim

Ja tak jak premier Pawlak. Od nieznajomych nie odbieram, zastrzezonych tym bardziej ;)

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4.03.2011, 8:03 
rezydent

Jak to się ludziom w d... znaczy w głowach poprzewracało... Nie znam wieku Pana Henryka, być może nie pamięta czasów gdy nie było telefonów komórkowych a tylko stacjonarne... Wówczas nawet nikt nie przypuszczał, że może być coś takiego jak prezentacja numeru połączenia przychodzącego, ale jakoś nikomu nie przychodziło do głowy nieodbieranie telefonów...
Stratą dla tego kto ma zablokowaną prezentację numeru jest to że... do niego nie oddzwonimy jak nie odbierzemy i tyle... Cała reszta to dorabianie jakiejś chorej ideologii...

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4.03.2011, 12:36 
obserwator

własnie.... do mnie ostatnio też się ktoś dobijał na komórkę..ale akurat byłam w pracy i nie mogłam odebrac... okazało się ze to był nr zastrzeżony... a to było juz chyba 4 nieodebrane polączenie od tej osoby.,. no cóż... chciałam oddzwonić ale nie było jak... trudno :P

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4.03.2011, 16:18 
zawodowy kasztelanin

malami napisał(a):
własnie.... do mnie ostatnio też się ktoś dobijał na komórkę..ale akurat byłam w pracy i nie mogłam odebrac... okazało się ze to był nr zastrzeżony... a to było juz chyba 4 nieodebrane polączenie od tej osoby.,. no cóż... chciałam oddzwonić ale nie było jak... trudno :P

niesamowite

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4.03.2011, 16:40 
obserwator

Zaba, nikt nikomu nie odmawia prawa do blokowania prezentacji swojego numeru, ale taka osoba może spodziewać się że inne osoby mogą blokować połączenia przychodzące z numerów zastrzeżonych. ;)

Blokowanie połączeń przychodzących z numerów zastrzeżonych. Użytkownik, który nie życzy sobie odbierać telefonów z numerów z ukrytą prezentacją numeru może podjąć decyzję o tym, czy odbierać takie połączenia.

* Aktywując usługę blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych nie będziesz odbierał połączeń z numerów, które mają ukrytą swoją prezentację.
* Każde połączenie przychodzące, które nie zostanie zaprezentowane własnym numerem, z powodu ukrycia numeru, nie zostanie zrealizowane, a Ty nie będziesz o tym informowany.
* Dzwoniący usłyszą bezpłatny komunikat informujący o przyczynie niezrealizowania połączenia. W celu zrealizowania połączenia dzwoniący powinien włączyć prezentacje numeru i zadzwonić ponownie.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]